O nás

ThermWet s.r.o. se dlouhodobě specializuje na zlepšování kvality vnitřního prostředí Vašich domovů a proto nedáme dopustit na osobní přístup ke každé zakázce, protože každý dům je specifický a vyžaduje řešení šité na míru.

Klient a jeho pohodlí jsou pro nás vždy na prvním místě a proto po celou dobu zakázky máte přiděleného svého referenta, který s Vámi vyřeší vše od cenové nabídky, tvorby projektové dokumentace až po dohled na montáž přímo na stavbě a bude Vám k dispozici pro všechny Vaše dotazy.

Jsme česká firma s mnohaletou tradicí nejen na českém trhu s autorizací pro dotační program Nová Zelená úsporám. Společnost ThermWet s.r.o. je také specialistou na řešení problematiky radonu.

Ing. Jan Kropáček

Projektový ředitel

Ing. Jan Grendel

Jednatel a ředitel společnosti

Ing. Lukáš Mareda

Jednatel, vedoucí výroby a vývoje

Osvědčení a certifikace

Společnost ThermWet s.r.o. za dobu své působnosti nasbírala řadu osvědčení, registrací, certifikací i ocenění. Zde naleznete malý výčet z těch, které vás jistě budou zajímat nejvíce.


Prohlášení o shodě, v souladu s ust. zák. č. 22/1997 Sb. v plném znění, o shodě vlastností výrobků jednotek Ventbox 300 a Ventbox 400.

© 2015–2022 ThermWet s.r.o., Vlárská 1454/1, 104 00 Praha Uhříněves, Česká republika. Všechna práva vyhrazena.